Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti Gaziosmanpaşa’da büyük buluşma

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Belediye başkan adayımız, meclis üyesi adaylarımızla teşkilat kademeleri bir araya gelecek” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

AK Parti teşkilat kademeleri, meclis üyesi adayları  01 Mart Cuma bugün saat 10:00’da Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Merkezinde toplanıyor

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Gaziosmanpaşa ailesi olarak görüyorum ki birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece bu güzel bütünlüğümüz devam edecek, hiçbir engel bu camiayı durduramaz. AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilatı olarak dimdik yürümeye devam edeceğiz. AK Parti olarak istişare kültürüne önem veren partiyiz. Mahalle teşkilatlarından, genel merkezine kadar hep bu istişare kültürüne dayanarak hareket ediyoruz. Bu  bizim farkımız . Bizi başarıdan başarıya koşturan, AK Parti kadrolarıyla  hizmetlerimize  devam etmektedir. Başarıdan başarıya koşuyoruz ve koşmalıyız. Bu başarının altında yatan en önemli faktör de teşkilattır. Teşkilatlarımızın başarılı çalışmaları, milletimizin de desteğiyle  hamdolsun hedefine  ulaşıyor. AK Partide  görev bitmez. Herkesin  bulunduğu konumda bu büyük davaya katkı vermelerini istiyorum. Yolumuz açık geleceğimiz aydınlık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.31 Mart BİDAHA Gaziosmanpaşa ve Yeniden İstanbul zaferi olacak!” dedi.