Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Mevlana teşkilatı komşularını ziyaret etti

Başkan Yusuf Polat, Bugün Mevlanalı komşularımızı ekipler halinde hanelerinde ve iş yerlerinde ziyaret ettik.

Başkan Yusuf Polat, Bugün

Mevlana Teşkilatı 4 kademe birlikte sokaklara indi. AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, 31 Mart seçimleri için bir günde 500 bin seçmene ziyaret gerçekleştirdi.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “İstanbul teşkilat kademeleri adaylarımız için sahaya indi. Seçim çalışmaları kapsamında 500 bin hanede iki milyon seçmene ulaşmak için hane ve esnaf ziyaretleri yapıldı. Bizlerde Mevlana Mahallemizde komşularımızı ziyaret ederek. Hal hatır sorduk. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Fatih Aydemir’in, Gaziosmanpaşa SKM Başkanımız Eyüp Tuncer’in, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’nın, İBB Başkan adayımız Murat Kurum’un ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Çoban armanı Çam Sakızı hediyemizi kendilerine teslim ettik. Teşekkür ve dualarını aldık. Katılım sağlayan teşkilatımızın saygı değer mensuplarına destek ve hizmetleri için teşekkür ederim. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve Yeniden İstanbul!” Dedi.

 

Osman Nuri Kabaktepe @osmannnurika
39 ilçede, 500 bin hanede, 2 milyon vatandaşımızla kucaklaşan bir kadroyuz. 31 Mart günü İstanbul’un makus talihini vatandaşlarımızla birlikte yeniden aydınlığa çıkaracağız.